Wydano pierwszy zwiastun F1 Manager 2022

Frontier Developments, studio deweloperskie odpowiedzialne za takie udane gry, jak Elite Dangerous, Planet Coaster i Jurassic World Evolution, ogłosiło nową grę, która zachwyci miłośników F1: F1 Manager 2022. W rzeczywistości studio ogłosiło w 2020 roku, że jest pracujesz nad grą menedżera F1, ale od tego czasu możemy powiedzieć, że od tego czasu nie było żadnych wiadomości z gry.

W F1 Manager 2022 będziesz pełnił rolę szefa zespołu, zarządzającego kierowcami i inżynierów zespołu F1 rywalizującego w FIA Formuła 1 Drivers’ Mistrzostwa Świata i FIA Formuły 1 Konstruktorzy’ Mistrzostwa Świata.

Klasyczne zarządzanie połączone z akcją sportów motorowych

Wygląda na to, że Frontier Developments opracował grę, która będzie oferować inna dynamika niż gracze z F1 Manager 2022. F1 Manager 2022, w którym zarządzasz zespołem i pracujesz wokół niego, organizujesz tor itp., to model, który Frontier wykorzystuje również w grach Jurassic World Evolution lub Planet Coaster. Ale zamiast tego Frontier przybliża Cię do akcji sportów motorowych dzięki F1 Manager 2022.

Mówi się, że F1 Manager 2022, który nie został jeszcze ogłoszony z konkretną datą premiery, zostanie wydany tylko na PS5 , Xbox Series X i S, PS4, Xbox One i PC tego lata tego roku. Poniżej możesz obejrzeć zwiastun ogłoszenia F1 Manager 2022.

Zwiastun F1 Manager 2022:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.