„Wydajność peek”: następne wydarzenie Apple odbędzie się 8 marca

“Peek performance”: Apple’s next hardware event happens on March 8

Firma Apple przekaże masom swoje następne wydarzenie sprzętowe 8 marca o 10 rano na Pacyfiku (13:00 na wschodzie), poinformowała dziś firma. Zaproszenia zostały już wysłane do prasy – choć wydarzenie będzie kolejną nagraną prezentacją wyłącznie w formie strumieniowej, bez obecności mediów. Greg Joswiak, marketing Apple, napisał na Twitterze o niestandardowym, teraz zorientowanym na logo filmie z zwiastunem Apple, który tak naprawdę niczego nie drażni.

Nigdy nie wiemy dokładnie, co zostanie ogłoszone na danym wydarzeniu Apple, ale Mark Gurman z Bloomberg donosi, że oferta będzie zawierać odświeżenie przyjaznego dla budżetu iPhone’a SE i pierwszą aktualizację iPada Air za nieco ponad rok.

Krążyły również pogłoski o zaktualizowanych projektach i nowych układach Apple Silicon dla MacBooka Air i 13-calowego MacBooka Pro, a także wysokiej klasy Intel Mac Mini, 27-calowy iMac i Mac Pro nadal działają układy Intel. Charakterystyczny tajemniczy slogan „peek performance” przynajmniej wskazuje na nowe układy scalone dla jednego lub więcej komputerów Mac, niezależnie od tego, czy jest to naprawdę Apple M2 nowej generacji dla cienkich i lekkich laptopów, czy odświeżenie M1 Pro / Max dla mocniejszych komputery stacjonarne.

Dotychczasowe wiosenne wydarzenia Apple koncentrowały się również na stale rozwijającej się działalności Apple w zakresie usług, o czym mówiliśmy wcześniej. Jedyną aktualizacją usług Apple, którą naprawdę chcę zobaczyć, jest aktualizacja pamięci masowej dla bezpłatnego poziomu 5 GB iCloud, ale firma oferuje szereg innych usług, na których mogłaby się również skupić.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.