Wideo porównujące grafikę nowej generacji w GTA V

Rockstar Games, jedna z najbardziej szanowanych firm deweloperskich wśród graczy, kontynuuje grę w GTA V, wydaną w 2013 roku, aktualizując ją dzisiaj. Chociaż niektórzy gracze narzekali na tę sytuację, Rockstar zapowiedział także kolejną generację wersji GTA V, która pozwoli mu zobaczyć trzy generacje konsol do gier.

Spodziewany dzień nadszedł po tym ogłoszeniu i zoptymalizowanej wersji GTA V na konsole nowej generacji jest już dziś przygotowywane do wydania. Jakie więc zalety przyniosła ta wersja, korzystająca z technologii oferowanych przez konsole nowej generacji, w porównaniu z wersją pierwotną? Tutaj odpowiedź na to pytanie znajduje się w krótkim filmie porównawczym. Film był świadectwem rozczarowania wielu graczy GTA V.

Film porównujący nową i starą wersję GTA V:

Nowa i stara konsola GTA V. Oczywiście w tym filmie wprowadzono ulepszenia graficzne, które porównano z następnym konsola generacji. Jednak te ulepszenia nie były bezpośrednio zupełnie nową grafiką, ale raczej szczegółami, takimi jak szczegóły efektów w odbiciach, wyostrzenie, lepsza klarowność z dużej odległości, które można zobaczyć tylko wtedy, gdy przyjrzysz się uważnie. Obiekty i jakość obiektów w grze zostały zachowane prawie bez zmian.

Największą graficzną różnicą w wersji nowej generacji była noc w grze. Odbicia i światła wydawały się wyraźniejsze w nocy, a otoczenie wyglądało bardziej naturalnie. Ale oprócz tych wszystkich ulepszeń w grze nie było żadnych innowacji. To spowodowało, że wielu graczy podzieliło się negatywnymi komentarzami na temat nowej wersji.

Czy uważasz, że nową wersję GTA V powinien kupić gracz konsolowy nowej generacji?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.