Volibear CT w Lol, wszystkie umiejętności, silne słabe cechy

Volibear był jedną z tych postaci, które przez długi czas traciły popularność. Jednak gdy Volibear był jedną z postaci, które Riot Games zmieniło od początku do końca, sytuacja ta spowodowała dość duże różnice pod względem postaci.

Styl gry postaci jest odpowiedni dla wielu różnych zestawów przedmiotów, dzięki czemu Volibear znów będzie popularny. Volibear, który grany jest głównie w roli górnej alei i dżunglera, jest czasami widywany w roli wsparcia na dolnej alei. Przyjrzyjmy się teraz CT Volibear, ich umiejętnościom oraz mocnym i słabym stronom.

Znanie walki z Volibearem: Postacie, które są silne przeciwko Volibearowi

 • Illaoi
 • Kayle
 • Jax
 • Teemo
 • Spokrewni

Volibear jest stosunkowo silny, jeśli chodzi o mobilność, ale postacie walczące na dystans wciąż są dość uciążliwe. Ponadto postacie, które są silne w wojnie 1v1 mogą sprawić, że Volibear będzie ciężko. Superumiejętność Illaoi lub ogłuszenie Jaxa mogą być wyczerpujące w walce.Wszystkie umiejętności boga Freljordu Volibeara:

 • Bierna/Wieczna Burza: Ataki i umiejętności Volibeara zapewniają prędkość ataku i zmniejszają obrażenia zadawane przez jego ataki. Powoduje, że zadaje dodatkowe obrażenia magiczne pobliskim wrogom przez pewien czas.
 • Q/Uderzenie Błyskawicy: Volibear zyskuje prędkość podczas nacierania na wrogów. Ogłusza i zadaje obrażenia pierwszemu atakowanemu celowi.
 • W/Crushing Ferocity: Volibear zadaje obrażenia wrogowi, nakładając efekty przy trafieniu i oznaczając go. Użycie tej umiejętności na tym samym celu zadaje dodatkowe obrażenia i leczy Volibeara.
 • E/Gniew Chmur: Volibear przywołuje błyskawice na obszarze, zadając obrażenia i spowalniając wrogów. Jeśli Volibear znajduje się w obszarze błyskawicy, zyskuje tarczę.
 • R/Stormbringer: Volibear skacze w wybrane miejsce, zyskując dodatkowe zdrowie, spowalniając i zadając obrażenia wrogom znajdującym się pod nim. Wieżyczki w pobliżu strefy lądowania są tymczasowo wyłączone.

Mocne i słabe strony Eternal Storm Volibear:

Mocne strony Volibeara:

 • bycie silnym w fazie linii we wczesnych minutach
 • Jest w stanie szybko przeforsować swoją linię, ponieważ może szybko ciąć stwory
 • Chociaż jest postacią, która gra rolę tanka, nie ma problemów z obrażeniami

Volibear, chociaż jest postacią, która wciela się w rolę czołgu, jest jedną z postaci, która nie ma większych problemów z zadawaniem obrażeń. Posiadanie bardzo elastycznej tablicy przedmiotów ze względu na jej możliwości pozwala również tworzyć różne tablice przedmiotów w wielu różnych scenariuszach. Ponadto jest jedną z postaci, która jest silna we wczesnych minutach i jest bardzo utalentowana w przesuwaniu linii.

Słabe strony Volibeara:

 • It&# 8217 bardzo trudno jest wyjść z bitwy, ponieważ mobilność nie jest jedną z jego mocnych stron
 • Zjada dużo haras, zwłaszcza przeciwko postaciom walczącym z dystansu
 • Chociaż jest postacią czołgu, jego umiejętności kontroli tłumu psują jego rozgrywkę

Chociaż Volibear nie jest zbyt słaby w mobilności, niestety nie jest to jedna z jego mocnych stron. Świadczy o tym fakt, że jest mu bardzo trudno wydostać się z wojen, w które wkroczył i jest bardzo otwarty na postacie walczące na dystans. Ponadto, chociaż jest postacią czołgu, jego umiejętności kontroli tłumu mają duży wpływ na jego rozgrywkę. Sprawy stają się znacznie trudniejsze, zwłaszcza gdy nie może zdobyć umiejętności E lub nie może uzyskać tarczy ze zdolności E.

Jak grać w Volibeara w LoL-u?

 • Naprawienie E jest czynnikiem, który znacznie ułatwia wygranie bitwy
 • Superumiejętność Volibeara może wyłączyć wieżyczki na pewien czas, więc ty lub twoja drużyna razem Bardzo łatwo jest zabić wroga pod wieżą przeciwnika
 • Umiejętność W jest jedną z twoich podstawowe umiejętności, które pozwalają ci ukraść życie i przetrwać, więc musisz regularnie z nich korzystać w bitwach

Najbardziej podstawowym sposobem na wygraną, zwłaszcza we wczesnych minutach gry Volibear, jest E. Chodzi o to, by dobrze wykorzystać swój talent. Nawet jeśli przegapisz swoją zdolność E do przeciwnika, przynajmniej warto przejść przez siebie i zdobyć tarczę. Podobnie umiejętność W jest jedną z podstawowych umiejętności, która pozwala kraść życie i życie, dlatego szczególnie przydatne jest dwukrotne trafienie tego samego przeciwnika. Ponieważ ostateczna zdolność Volibeara może zadawać dobre obrażenia celom masowym, a także specjalną moc, taką jak zamykanie wież, bardzo łatwo jest zabić wrogów pod wieżą przeciwnika.

Jak grać przeciwko Volibearowi, jak pokonać Volibeara?

 • E Volibeara może być bardzo irytujące, szczególnie we wczesnych stadiach. Oprócz zadawania obrażeń i spowalniania, musisz unikać tej umiejętności, ponieważ zyskuje ona również tarczę
 • Volibear może zregenerować część zdrowia, którego użyłeś na tobie po raz drugi. Dlatego warto kupować przedmioty, które mogą zapobiegać regeneracji (takie jak Przywołanie Kata).
 • Superumiejętność Volibear jest bardzo skuteczna przeciwko zmasowanym wrogom. Oprócz dużych obrażeń, możesz nawet nie ufać swojej wieży, ponieważ może ona wyłączać wieże

vollibera jest jedną z postaci, która nie waha się pokazać swojej siły w wczesne stadia. Rozważna gra, zwłaszcza przeciwko jego umiejętnością E, to jeden z głównych sposobów na zwycięstwo nad Volibearem. Zdecydowanie należy unikać umiejętności E. Ponadto elementy takie jak „Wezwanie do kata” które zmniejszają regenerację zdrowia przeciwnika, mogą zostać odradzane na wczesnych etapach, aby zablokować zdrowie skradzione z umiejętności W Volibeara. Superumiejętność Volibeara jest bardzo skuteczna przeciwko masowym celom, a także zadaje duże obrażenia. Ponadto możesz nawet nie ufać własnej wieży, ponieważ ma ona dodatkową funkcję, taką jak wyłączanie wież.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.