Usługa GeForce NOW uruchamiana na wybranych telewizorach LG

Aplikacja GeForce NOW do gier w chmurze wyszła z wersji beta i jest oficjalnie dostępna na wybranych telewizorach LG.

Usługa GeForce NOW umożliwia kupowanie i granie w gry wideo z sklepy internetowe, takie jak Steam, a na premierę wprowadzana jest aktualizacja, dostarczająca nowe funkcje graficzne.  Aby to uczcić, osoby, które kupią odpowiedni telewizor LG, otrzymają bezpłatne sześciomiesięczne członkostwo Priority.

GeForce Now w telewizorach LG

Nvidia/LG

Aplikacja GeForce NOW została uruchomiona w listopadzie 2021 roku, gdzie gracze mogli cieszyć się ponad 800 tytułami na różnych platformach z często dodawanymi nowymi grami. W nadchodzącym tygodniu zostanie dodanych pięć nowych tytułów, w tym Mortal Online 2 i Assassin’s Creed III Deluxe Edition.

W ramach nowej aktualizacji dostępne są trzy nowe tryby zwiększania rozdzielczości dodawane również w celu uzyskania lepszej grafiki. Tryb standardowy jest ustawiony domyślnie, Enhanced zapewnia wyższą jakość, a AI Enhanced wykorzystuje sztuczną inteligencję i technologię wyostrzania obrazu, aby uzyskać jak najbardziej naturalny wygląd.

Inna nowa funkcja pozwoli Ci dostosować szybkość transmisji i ustawienia VSync w środku -strumień. Firma LG udostępniła pełną listę zgodnych modeli telewizorów, z których wszystkie są wyposażone w technologię OLED lub 4K UHD, a także w których krajach będzie dostępna ta usługa.

Ustawienia GeForce NOW

Nvidia/LG

Jeśli chodzi o bezpłatne członkostwo priorytetowe , nowi członkowie otrzymają priorytetowy dostęp do serwerów do gier, maksymalnie sześciogodzinne sesje, 1080p przy 60 klatkach na sekundę oraz RTX ON dla wysokiej jakości grafiki.

Aby uzyskać członkostwo, musisz przesłać roszczenie, informując firmę LG chcesz mieć dostęp. Działaj jednak szybko, ponieważ okres dostępności jest ograniczony i różni się w zależności od rynku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.