Ujawniono nowe szczegóły dotyczące kosmicznego RPG Starfield

Starfield, na który gracze czekali od dawna po ogłoszeniu go po raz pierwszy w 2018 roku, w końcu spotka się z graczami 11 listopada. Wiele osób wypowiedziało ambitne słowa na temat tej gry, o której w ostatnich miesiącach pojawiło się wiele informacji, takich jak „To będzie Skyrim osadzony w kosmosie”.

Jednak opublikowany dziś przez Bethesdę filmik zawierał wiele informacji na temat początkowej sekwencji gry. Według oświadczenia zespołu programistów początek gry wydaje się być bardzo podobny do pełnej wydarzeń debiutanckiej gry CD Projekt Red Cyberpunk 2077.

Według twórców’ stwierdzenie, jaki wybór będzie miał największy wpływ na rozgrywkę? Będziesz miał możliwość dołączenia do grupy. Grupy te zostaną podzielone na 3, tak jak we wstępie do Cyberpunk 2077. Zjednoczone Kolonie będą podobne do Street Kid w grze Cyberpunk 2077 i będą wersją unii kosmicznej, o której ludzkość zawsze marzyła. Druga grupa, znana jako

Freestar Collective, będzie jak Nomad w Cyberpunk 2077. Opisywana jako „Dziki Zachód kosmosu”, zespół ten będzie składał się z pewnego rodzaju kombinacji przestrzeni podróżnicy i osoby samorządne.

Trzecią i ostatnią grupą będzie Ryujin Industries. Kiedy dołączysz do tej grupy, która jest podobna do Corpo w Cyberpunku 2077, będziesz pracownikiem mega firmy i spróbujesz udowodnić, że jesteś w firmie.

Będziesz mógł być kosmicznym piratem w gra

Oprócz tych 3 grup podobnych do Cyberpunk 2077, będziesz mógł również dołączyć do pirackiej grupy zwanej Crimson Fleet (Czerwona Flota). Na tej drodze, która jest przygotowana dla tych, którzy chcą być złoczyńcami w grze, zamiast grać jako dobra postać, spróbujesz rozszerzyć swoje pirackie królestwo, plądrując statki kosmiczne i stacje.

Emilowi ​​Pagliarulo, dyrektorowi ds. projektowania gry, będziesz mógł współpracować z piratami lub zgłosić ich do ‘kosmicznych gliniarzy’ kiedy tylko chcesz, nawet jeśli grasz dobrą postacią.

Twórcy ogłosili również, że system tworzenia postaci w grze będzie bardzo szczegółowy. Oprócz wyglądu swojej postaci wyjaśnił, że dodali funkcję „postać”, tworząc historię. system do gry, który jest często spotykany w grach RPG, takich jak Pillars of Eternity.

Starfield, który zostanie zaprezentowany graczom 11 listopada, zostanie wydany wyłącznie na komputery PC i konsole Xbox. Niestety gracze PlayStation nie będą mogli grać w tę grę na swoich konsolach.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.