Udostępniono pierwszy zwiastun F1 Manager 2022

Pierwszy oficjalny zwiastun F1 Manager 2022 został udostępniony. Nowa gra, która kładzie nacisk na zarządzanie zespołem F1, a nie dynamikę wyścigów, została opracowana przez Frontier Developments, która specjalizuje się w produkcjach symulacyjnych.

Mieliśmy okazję dowiedzieć się więcej o oficjalnie licencjonowanej grze menedżerskiej Formuły 1 z zwiastun udostępniony w mediach społecznościowych. Oto zwiastun F1 Manager 2022 i pierwsze informacje o grze.

W przeciwieństwie do trybu MyTeam F1 2021, jedenasty zespół nie powstać w F1 Manager 2022. Konieczne będzie wybranie spośród 10 dostępnych drużyn. Ale gra obiecuje ścigać się przez cały oficjalny kalendarz F1 i rekrutować prawdziwych kierowców i inżynierów z zespołu Formuły 1.

Entuzjaści F1, którzy chcą poprowadzić swój zespół do zwycięstwa, muszą zarządzać wieloma strategiami na torze i poza nim. Na przykład dynamika jazdy na torze, sponsorzy lub rozwój samochodu będą musiały być śledzone poza torem.

Prawdziwym wyzwaniem, podobnie jak w wielu innych grach wyścigowych, będzie zwiększenie konkurencyjności Twojego zespołu bez popadania w długi finansowe. Dlatego tak ważne będzie wiedzieć, jak wydawać pieniądze na odpowiednie elementy (inżynierowie, kierowcy, wyposażenie pojazdu).

Dzięki F1 Manager 2022 będziesz miał możliwość nadzorowania młodych pilotów w podkategoriach takich jak F2 lub F3, a także obecnych pilotów.

Również dla tym, którzy nie wiedzą, zadanie przekształcenia Formuły 1 w grę menedżerską; Powierzono go firmie Frontier Developments, znanej z rozwoju RollerCoaster Tycoon, Zoo Tycoon, Planet Coaster, a ostatnio Jurassic World Evolution 2.

F1 Manager 2022 zostanie wydany na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Mówiąc, że gra pojawi się tego lata, zespół Frontier Developments unikał podania jasnej daty.

Możesz podzielić się swoimi przemyśleniami na temat nowej gry F1 w sekcji komentarzy lub na forum SDN.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.