Tryb God of War, w którym możesz grać w Kratosa jako CJ [Wideo]

God of War, który w 2018 roku zdobył nagrodę Gry Roku, od czasu premiery był żartem internetowym. Zwłaszcza po ogłoszeniu, że God of War pojawi się na PC, ten internetowy żart wybuchł ponownie. Wygląda na to, że wiele osób chciało zobaczyć CJ, którego znamy z GTA San Andreas, w God of War.

To życzenie ludzi się spełniło. W tym modzie stworzonym przez YouTubera dla pecetowej wersji God of War, widzimy głównego bohatera GTA San Andreas, Carla Johnsona (CJ), zastępującego Kratosa. W tym modzie CJ używa swojego kultowego kija bejsbolowego zamiast siekiery.

Oczywiście, głosu CJ’a nie ma w grze, nadal mówi Kratos, ponieważ w tym modzie do God of War San CJ z Andreasem ma tylko pozory; ale nadal wygląda to na świetną zabawę. Oczywiście to nie jest jego pierwszy „CJ God of War” stanowisko; ale był to wizualny photoshop, który był wcześniej udostępniany i możesz zobaczyć w nagłówku.

Ale tym razem jest to prawdziwy mod stworzony przez YouTubera i twórcę modów Omega Fantasy, a tam’ s także wideo z tego w akcji. Omega Fantasy, której kanał na YouTube można znaleźć tutaj, stworzyła kilka innych modów do God of War na PC, w tym mod, który wprowadza Kratos’ oryginalna era PlayStation 2/PlayStation 3 wraca do gry. Poniżej możesz obejrzeć walkę CJ i Baldura.

CJ VS z kijem baseballowym. Baldur, syn Freyi i Odyna:Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.