Steam Deck wyprzedza PC i konsole dzięki Elden Ring!

Wprowadzając powiew świeżego powietrza do świata Souls, Elden Ring miał poważne problemy z jąkaniem i optymalizacją, które doprowadzały graczy do szału. Wygląda jednak na to, że Valve zdołało naprawić problemy z wydajnością, przynajmniej na Steam Deck.

Wygląda na to, że najbardziej stabilna wersja Elden Ring nie jest dostępna na PC, PlayStation 5 lub Xbox Series X: Valve, który udostępnił pakiet optymalizacyjny dla Elden Ring na Steam Deck, wyprzedził wszystkie platformy. Niektóre fora gier twierdzą, że najlepszą wersją Elden Ring jest wersja Steam Deck.

Wydajność Elden Ring Steam Deck zaskakuje

Inżynier Valve, Pierre-Loup Griffais, udostępnił tweet w lutym, ogłaszając, że aktualizacja Elden Ring jest w drodze. Ciekawe oczekiwanie, które trwało od zeszłego miesiąca, wreszcie dobiegło końca. Użytkownicy Steam Deck mogą teraz cieszyć się Elden Ring bez wysiłku.

https://twitter.com/Plagman2/status/1497721812699860994Chociaż Valve nie udostępnia informacji technicznych na temat aktualizacji, Valve nie udostępnia żadnych informacji technicznych na temat aktualizacji, ale nie dostarcza żadnych informacji technicznych na temat aktualizacji. ma prawo do kontroli. Innymi słowy, mógł wykorzystać szansę na buforowanie i szybsze ładowanie przed otwarciem gry, aby zapewnić graczom płynne wrażenia.

Pierre-Loup Griffais stwierdził na Twitterze, że poprawka rozwiązuje problemy z ciężkim zacinaniem się podczas gry ładuje się w tle, a większa aktualizacja będzie dostępna w przyszłym tygodniu. Ponieważ Steam Deck jest systemem opartym na Linuksie, prawdopodobnie uważa się, że ta aktualizacja została wykonana w systemie Linux.

Chociaż najlepsza wersja gry jest na Steam Deck na razie nie jest jeszcze idealny pod względem jakości obrazu. Steam Deck oferuje ograniczoną rozgrywkę w rozdzielczości 720p i 30 klatkach na sekundę. Jednak użytkownicy Steam Deck są na razie zadowoleni, ponieważ mogą grać w stabilną grę.

Co sądzisz o wersji Elden Ring na Steam Deck? Możesz komentować lub wyrażać swoje przemyślenia na forum SDN.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.