Spotify Premium APK za darmo

Spotify to muzyczny serwis streamingowy z ogromną biblioteką utworów do wyboru. Możesz tworzyć własne playlisty, słuchać stacji radiowych i wyszukiwać nową muzykę w oparciu o swój gust. Spotify posiada również funkcję społecznościową, która pozwala śledzić znajomych i zobaczyć, czego słuchają. Ponadto, dzięki Spotify Connect, możesz słuchać swojej muzyki na głośnikach, telewizorach i innych urządzeniach.

Listy odtwarzania są również punktem kulminacyjnym dumy tej aplikacji, ponieważ ludzie mogą udostępniać lub upubliczniać wszystkie swoje listy odtwarzania w sieciach społecznościowych. Ponadto za pośrednictwem aplikacji ludzie mogą odkrywać lub słuchać wszystkich playlist innych użytkowników, rozszerzając w ten sposób połączenie między ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Dostosowanie list odtwarzania jest również imponujące, pozwalając użytkownikom na swobodne projektowanie różnych unikalnych i nowatorskich treści za ich pośrednictwem.

Co nowego w Spotify Premium

Mod Spotify Premium oferuje wiele funkcji, których nigdy nie będzie można znaleźć w darmowej wersji.

 • Odblokowany Spotify Connect: Spotify Connect jest odblokowany, aby zalogować się lub zapisać się na konto Spotify za pomocą konta na Facebooku, aby uzyskać szybki dostęp.
 • Visual Ads Blocked: Wszystkie reklamy wyświetlane są zablokowane.
 • Audio Ads Blocked: Reklamy audio bardzo często przerywają doświadczenie muzyczne i przerywają impet; zmodowana wersja usuwa również te reklamy.
 • Seeking Enabled: Mod premium umożliwia wyszukiwanie paska odtwarzania muzyki i pozwala na odtwarzanie dowolnej części utworu bez względu na to, ile razy chcesz słuchać.
 • Wybierz i odtwórz dowolną piosenkę lub album: Ostateczna zdolność do wyboru i odtwarzania dowolnego albumu lub dowolnej muzyki z dowolnego albumu bez ograniczeń bez pytania o zakup planu premium.
 • Unlimited Shuffle: Spotify free daje Ci tylko doświadczenie odtwarzania muzyki w trybie shuffle, ale możesz używać nieograniczonego shuffle i odtwarzać dowolną piosenkę z listy z modem Spotify Premium offline.
 • Możliwość wyboru dowolnej piosenki: Niezależnie od tego, czy odtwarzasz muzykę z albumu, czy poprzez stronę artysty, mod pozwoli Ci wybrać i odtworzyć dowolną piosenkę lub utwór.
 • Extreme Audio Unlocked: Spotify ma tę funkcję, aby wybrać między jakością odtwarzania dźwięku; mod odblokowuje i pozwala grać w najwyższej jakości formacie audio.
 • Repeats Enabled: Free nie pozwoli Ci na powtarzanie muzyki. Z modem Premium, możesz użyć funkcji powtarzania, aby słuchać ulubionej ścieżki dźwiękowej wielokrotnie bez żadnej interakcji z Twojej strony.
 • Wsparcie dla Theme: Dzięki modowi uzyskasz możliwość modyfikacji wyglądu i działania aplikacji za pomocą niestandardowo zaprojektowanych motywów.

Jak zainstalować

 1. Pobierz najnowszą wersję apk Spotify Premium APK za darmo z linku do pobrania podanego na początku.
 2. Stuknij w pobrany plik, aby rozpocząć instalację.
 3. W zależności od wersji systemu operacyjnego Android działającego na Twoim telefonie, możesz zobaczyć komunikat ostrzegawczy o treści „Dla Twojego bezpieczeństwa, Twój telefon nie może instalować nieznanych aplikacji z tego źródła.” Stuknij w przycisk Ustawienia. Zezwól na instalację z nieznanych źródeł.
 4. Otworzy się nowe menu z opcją, która mówi, Zezwalaj z tego źródła. Stuknij w przełącznik tuż obok, aby umożliwić instalację.
 5. Open The App. Zaloguj się na swoje konto Spotify.

Pobierz Spotify Premium Mod Unlocked dla Android

Możesz pobrać najnowszą aplikację Spotify za darmo dla swoich smartfonów i tabletów z systemem Android z linków do pobrania podanych już na początku tej strony.Udostępniony Ci Spotify Premium Free jest dokładnie sprawdzony, wolny od wirusów, zweryfikowany, bezpieczny i można go bezpiecznie zainstalować. Zawsze dbamy o to, aby aktualizować tę stronę o najnowszą wersję, więc jeśli jesteś jednym z tych, którzy zawsze chcą mieć najnowszą wersję, to będziemy zalecać, abyś zakładał tę stronę.

Używamy Spotify premium APK od ponad trzech lat do naszego codziennego słuchania muzyki. Z nieograniczonym wszystkim, darmowym dostępem do funkcji premium i mnóstwem plików muzycznych do słuchania, jest uważany za jedną z najlepszych aplikacji do strumieniowania muzyki dla Androida na całym świecie. Z ponad 600 milionami ludzi ufających tej niesamowitej aplikacji, powinieneś również zaufać i uczynić ją swoją codzienną aplikacją do słuchania muzyki na Androida. W tym poście staraliśmy się jak najlepiej udostępnić szczegółowe informacje o Spotify. Jeśli masz jakieś problemy, upewnij się, że użyjesz pola komentarza poniżej, abyśmy mogli pomóc Ci naprawić je same.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.