Słabość Spiritomb w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl

Jest 493 Pokówémon w pokéPokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl, ale niewiele z nich jest tak trudnych do pokonania jak Spiritomb, zwłaszcza Cynthia's. Ma on mroczny charakter i jest duchowy, co daje mu wiele odporności i immunitetów. Spiritomb ma jednak jeden słaby punkt, który możesz wykorzystać, aby go pokonać.

Spiritomb ma tylko jeden typ, na który jest słaby, a jest nim wróżka. Jego ciemność i pisanie na duchu sprawiają, że jest podatny tylko na ataki wróżki. Jeśli chcesz to wykorzystać, będziesz potrzebował dobrego, wróżkowego Pokaémon, jak Azumarill, Clefable czy Togekiss. Alternatywnie możesz złapać Pokémon, który nauczy się wróżkowych ruchów, takich jak Moonblast, Play Rough lub Dazzling Gleam.

Spiritomb jest całkowicie odporny na ataki typu psychicznego, normalnego i bojowego, więc nie przejmuj się nimi. Pok mon ma także dobre statystyki z wyjątkiem HP i prędkości. Oznacza to, że możesz z łatwością wyprzedzić Spiritomb i uderzyć go silnym ruchem wróżki, zanim będzie miał szansę się ruszyć.

Nie masz żadnego wróżkowego PokéMożesz używać ataków typu mon lub fairy, aby przełamać wysoką obronę i specjalną obronę Spiritomb i ostatecznie go zniszczyć.

Więcej informacji na temat Pokémon, sprawdź Jak pokonać Fantinę w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl oraz Jak pokonać Crasher Wake w Pokémon Brilliant Diamond i Shining Pearl na stronie Pro Game Guides.Zrzut ekranu przez Pro Game Guides

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.