Qualcomm przedstawia nową przenośną konsolę do gier: G3x

Producent półprzewodników, Qualcomm, rzuca czapkę na pierścień przenośnego urządzenia do gier z G3x Gen 1 platforma do gier.

G3x został ogłoszony podczas wydarzenia Snapdragon Tech Summit 2021 i będzie wykorzystaj funkcje pakietu Snapdragon Elite Gaming, aby poprawić wrażenia z gier mobilnych. Zgodnie z informacją, Qualcomm współpracuje z producentem sprzętu, firmą Razer, aby stworzyć urządzenie przenośne.

Qualcomm G3x

Qualcomm/Razer

Qualcomm produkuje wiele mikrochipów w branży smartfonów i będzie ich używać do zasilania swojej nowej konsoli. G3x obsługuje rozdzielczość do 4K, 144 FPS i True 10-bit HDR, co, jak powiedział Qualcomm, umożliwi urządzeniu wyświetlanie do miliarda odcieni kolorów.

Możesz oczekiwać wysokiej jakości grafiki dzięki procesorowi graficznemu Qualcomm Adreno , który zwiększa nasycenie i ostrość kolorów, szybciej miesza wiele warstw i szybko renderuje środowisko.

Snapdragon G3x obsługuje również łączność 5G. Inne godne uwagi specyfikacje i funkcje obejmują procesor Qualcomm Kyro do szybkiego przetwarzania, obsługę Wi-Fi i Bluetooth oraz aktualizowalne sterowniki.

Jeśli chodzi o gry, Qualcomm powiedział, że G3x jest wieloplatformowy urządzenie, które ma możliwość strumieniowania gier na komputery PC, Androida i konsole, ale nie wchodziło w szczegóły.

Zgodnie z zapowiedzią będzie sklep internetowy, ale film nie przedstawia żadnej konkretnej gry.

W rozmowie z Micahem Knappem, starszym dyrektorem Zarządzanie produktem, Knapp powiedział, że Qualcomm współpracuje z programistami, aby tworzyć nowe tytuły, pokazując im, co jest możliwe w G3x. Data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.