Przegląd Asus TUF Gaming M4 Air

Ważony okres, extra Podczas gdy mówiliśmy o masywnych, nawet samorodkowych szczurach, nowy trend jest teraz lżejszymi, prawie nieistotnymi szczurami. Ostatnio zaczęliśmy widzieć wiele takich przykładów. Te myszy, zwane Honeycomb, czyli o strukturze plastra miodu, zyskują na znaczeniu, zwłaszcza gdy konkurencyjne gry stają się szybsze, podczas gdy Asus daje im nowy przykład dzięki nowej myszy TUF Gaming M4 Air.

Tak, dzisiaj poznamy Asusa’ nowa, ultralekka mysz o strukturze plastra miodu o nazwie TUF Gaming M4 Air. Wiele marek produkuje obecnie ultralekkie myszy o strukturze plastra miodu jedna po drugiej. Ponieważ waga myszy jest bardzo ważna dla osób, które długo pracują z myszką przy komputerze lub dla tych, którzy grają w gry. Właśnie dlatego lekkie myszy są ostatnio bardzo popularne. Ten typ myszy można łatwo rozpoznać po perforowanej konstrukcji stosowanej w celu zmniejszenia wagi. Asus’ Najnowsza przewodowa mysz do gier, TUF Gaming M4 Air, również opiera się na tym języku projektowania.

Chociaż TUF Gaming M4 Air ma taką samą strukturę jak TUF Gaming M4 Wireless, ma bardzo podobną konstrukcję. Jedyną różnicą jest to, że TUF Gaming M4 Air wykorzystuje technikę redukcji masy zwaną „konstrukcją powłoki powietrznej”, dzięki czemu uzyskuje się ultralekką wagę 47 gramów. Dlatego TUF Gaming M4 Air, który stał się atrakcyjną opcją, został zaprojektowany w niezwykle wytrzymałej konstrukcji, bez względu na to, jak prosto wygląda. Mysz jest solidna, co jest świetną wiadomością, zwłaszcza jej konstrukcja odporna na wodę i kurz. Ponieważ w tego typu konstrukcjach o strukturze plastra miodu, zespół płytki drukowanej bezpośrednio wewnątrz myszy jest otwarty i może zostać uszkodzony z powodu rozlania płynów lub kurzu. Właśnie dlatego Asus uczynił TUF Gaming M4 Air odpornym na wodę i kurz, dzięki certyfikacji IPX6 zespołu płytek drukowanych. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że mysz jest pokryta techniką ochrony antybakteryjnej. Mysz, w której zastosowano dodatnio naładowane jony srebra, aby zapobiec tworzeniu się bakterii w powłoce, jest ważnym modelem nie tylko ze względu na konstrukcję i te dodatkowe funkcje, ale także ze względu na komponenty sprzętowe i wydajność.TUF Gaming M4 Air wykorzystuje sensor optyczny PixArt PAW3335 o niesamowitej czułości 16 tys. dpi i maksymalnej prędkości 400 ips oraz maksymalnym akceleracji 40G. Dzięki temu może naprawdę spełnić oczekiwaną prędkość dla graczy. Posiada również 6 programowalnych klawiszy i możesz zdefiniować 3 różne profile dla tych klawiszy. Nawiasem mówiąc, TUF Gaming M4 Air to mysz przewodowa, ale z wyjątkowo miękkim kablem, aby zwiększyć wrażenia. Z drugiej strony łapki myszy, czyli skatez, są również przygotowane z teflonu o nazwie PTFE. Dzięki temu może bardzo szybko ślizgać się po powierzchniach, co zapewnia intuicyjną wydajność w grach.

Na koniec załóżmy, że mysz jest kompatybilna z oprogramowaniem Armoury Crate, ale nie oferuje obsługi Aura. Ponieważ nie ma podświetlanej powierzchni RGB, ale ponieważ ta mysz jest lekka, możemy powiedzieć, że jest to akceptowalna wada.

Podsumowując

Podsumowując, możemy powiedzieć, że TUF Gaming M4 Air to gaming Mysz, która naszym zdaniem zostanie bardzo doceniona przez tych, którzy szukają myszy o konstrukcji plastra miodu. Jest to idealna opcja ze względu na swoją konstrukcję, trwałą konstrukcję, funkcje i wydajność. Cena nie jest jeszcze znana, mamy nadzieję, że nie zostanie wystawiona na sprzedaż po bardzo wysokiej cenie. Ponieważ po wypróbowaniu TUF Gaming M4 Air możesz być pewien, że inne myszy przyjdą do Ciebie jak samorodki.

Dane techniczne Asus TUF Gaming M4 Air
Model produktuAsus TUF Gaming M4 Air
Typ produktuKlawiatura & Mysz
CHIP Online Uwaga85
ProducentASUS
FirmaAsusTek Komputer (216) 521 47 25

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.