Przedstawiono Nubia Red Magic 7: czy może to być najpotężniejszy telefon do gier?

Wraz z wprowadzeniem na rynek serii Samsung Galaxy S22 i prawdopodobnie jednego z najlepszych telefonów tego roku, szybko wkroczyliśmy w rok 2022. Teraz wprowadzono serię Nubia Red Magic 7 i być może staniemy przed najlepszymi telefonami do gier widzieliśmy do tej pory. Powodem tego twierdzenia jest chipset Snapdragon 8 Gen 1, którego nie ma w żadnym z obecnie dostępnych telefonów do gier.

Seria składa się z Red Magic 7 i Red Magic 7 Pro. Model Pro wygląda szczególnie imponująco z aparatem do selfie 16 MP pod ekranem.

Chociaż te aparaty nie przyciągają zbyt wiele uwagi, ponieważ zwykle nie działają tak dobrze, jak zwykłe aparaty przednie, telefon to pierwszy telefon do gier, który go oferuje.

Red Magic 7 Pro ma również 6,8-calowy wyświetlacz AMOLED 1080 x 2400 z częstotliwością odświeżania 120 Hz i częstotliwością próbkowania dotykowego 960 Hz. Jego pamięć RAM może wzrosnąć do 16 GB i ma do 1 TB pamięci, a także wydajny system chłodzenia i baterię 5000 mAh z ładowaniem 135 W.

Red Magic 7 Pro posiada również Tylny aparat z trzema obiektywami z głównym czujnikiem 64 MP, ultraszerokimi aparatami 8 MP i aparatami makro 2 MP, niedoświetlanym skanerem linii papilarnych i dodatkowymi klawiszami.

Nubia

Standardowy Red Magic 7 ma wiele podobnych funkcji, ale jest kilka ważnych różnic. Częstotliwość odświeżania wzrasta do 165 Hz, ale częstotliwość próbkowania dotykowego jest na niższym poziomie przy 720 Hz. Ponadto w górnej ramce, a nie pod ekranem, znajduje się aparat do selfie 8 MP, a także 512 GB pamięci. Inną dużą różnicą jest bateria 4500 mAh z ładowaniem 120 W.

Jak można się spodziewać, oba modele są wyposażone w oświetlenie RGB w metalowej obudowie ze szklaną tylną pokrywą.

Chociaż telefony zostały ogłoszone do tej pory tylko w Chinach, oczekuje się, że globalne wersje zostaną wprowadzone 22 lutego i trafią do sprzedaży 10 marca

Chociaż globalne ceny są obecnie nieznane, w Chinach Nubia Red Magic 7 zaczyna się od 4000 CNY (około 630 USD), a Red Magic 7 Pro zaczyna się od 4700 CNY (około 740 USD).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.