Ogłoszono dochód z Assassin’s Creed Valhalla!

Niewątpliwie seria Assassin’s Creed to jedna z najpopularniejszych produkcji firmy Ubisoft, jednego z największych twórców gier wideo na świecie. Firma niedawno dodała Assassin’s Creed Valhalla do swojej serii gier, która ma dużą rzeszę fanów. Gra, która została wydana w listopadzie 2020 r., od tego czasu jest głównym źródłem dochodów firmy.

Produkcja, która od dłuższego czasu gości w świecie gry i stworzyła własną rzeszę fanów, wciąż zwiększa swoją popularność dzięki Assassin’s Creed Valhalla. Tak bardzo, że firma zarobiła ponad 1 miliard dolarów przychodu z produkcji, która została wydana około 15 miesięcy temu. Tym samym produkcja stała się grą Assassin’s Creed, na której Ubisoft zarabiał najwięcej. Ponadto była to druga najbardziej dochodowa produkcja firmy, która podpisała wiele produkcji.

Udana produkcja to gra RPG z otwartym światem, w której bierze udział jeden gracz. Biorąc pod uwagę całą serię, 22. gra Assassin’s Creed Valhalla opowiada o inwazji Wikingów na Anglię w 873 roku z fikcyjną historią. Gra opowiada o doświadczeniach wikinga Eivora. Ważną rolę w tym sukcesie odgrywa również dodanie przez firmę Assassin’s Creed DLC Valhalla Dawn of Ragnarök do gry.

Nowe DLC Assassin’s Creed Valhalla: Dawn of Ragnarök

Assassin’s Creed Valhalla to nowy dodatek DLC Dawn of Ragnarök, 10 marca 2022 r. Wyjdzie. Nowe DLC przeniesie Cię do legendarnego królestwa Svartalfheim. Główny bohater Odin będzie miał miejsce w DLC, co przykuwa uwagę graczy kochających skandynawską mitologię. Historia przedstawia historię postaci o uratowaniu Baldura, który jest również jego synem w mitologii.

W zeszłym roku firma Ubisoft wydała dwa DLC: Wrath of the Druids i The Oblężenie Paryża. Po tych ruchach, które zwiększyły zainteresowanie grą, firma chce podtrzymać zainteresowanie grą dzięki nowemu DLC, które pojawi się w nadchodzących tygodniach. Według ujawnionych informacji, firma nadal pracuje nad wydaniem nowej gry Assassin’s Creed w 2023 roku.

Co sądzisz o tym problemie? Nie zapomnij podzielić się z nami swoją opinią na forum SDN lub w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.