Ogłoszono datę premiery Dead Space Remake! Oto pierwsze obrazy

Dead Space, jedna z klasycznych gier gatunku survival horror, szykuje się na spotkanie z graczami w swojej remake'u. EA Games udostępniło pierwsze informacje o Dead Space Remake w swojej ostatniej transmisji na żywo.

Electronic Arts i Motive Entertainment przeprowadziły transmisję na żywo, potwierdzając pogłoski o nowym Dead Space: Dead Space Remake, którego premiera zaplanowana jest na początek 2023 roku Ale co wiemy o nowym Dead Space? Oto szczegóły.

Rozwój, który zaciekawił fanów Dead Space Remake

Twórcy Dead Space odpowiedzieli na wiele pytań w ostatniej transmisji na żywo, szczegółowo opisując dźwięk w grze. Podczas transmisji na żywo projektanci Motive Entertainment omawiali dźwięki w grze, zwłaszcza broń.

https://twitter.com/deadspace/status/1502356115941584899

Kolejną atrakcją podczas transmisji jest nowy Dead Przestrzeń. Była to rozwinięta funkcja o nazwie system ALIVE. System ten pozwala na zmianę głosu głównego bohatera Izaaka podczas gry. Na przykład, jeśli będzie mówił, gdy jest zmęczony, będzie brzmiał na wyczerpanego.

W momencie publikacji programiści ogłosili, że chcą wydać wersję do remake’u skierowaną na początek 2023 roku. Wygląda więc na to, że data premiery Dead Space Remake będzie miała miejsce w 2023 roku. Przypomnę, że konkretna data premiery nie została jeszcze ogłoszona.

Oczekuje się, że nowa wersja Dead Space zostanie wydana na platformy PlayStation 5, Xbox Series X i PC. W maju odbędzie się również kolejna transmisja na żywo, skupiająca się na artystycznym/graficznym aspekcie przeprojektowania gry.

Co sądzisz o remake'u Dead Space? Nie zapomnij podzielić się z nami swoimi opiniami na temat nowej gry na forum SDN lub w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.