Oficjalnie zapowiedziano mobilną wersję Call of Duty: Warzone

Aktywna w świecie mobilnym, a także w świecie komputerów, Activision nadal utrzymuje swoją popularność w świecie mobilnym, zwłaszcza dzięki grze Call of Duty: Mobile. Podczas gdy nowe przełomy firmy w świecie mobilnym były niecierpliwie wyczekiwane, dzisiaj udostępniono nieoczekiwaną wiadomość. Activision ogłosiło mobilną wersję Call of Duty: Warzone.

Udostępniając post na swojej stronie internetowej, Activision przekazało tę wiadomość wraz z ogłoszeniem o pracy. Firma wezwała twórców gier mobilnych do przyłączenia się do niej w celu opracowania mobilnej wersji Call of Duty: Warzone. Wyjaśnił również, dlaczego Call of Duty: Mobile i Warzone będą się od siebie różnić.

“Warzone i Mobile nie powinny być mylone”

W swoim wspólnym oświadczeniu Activision stwierdziło, że nowo opracowanego Call of Duty: Warzone nie należy mylić z istniejącym Call of Duty: Mobile. Firma podkreśliła, że ​​Call of Duty: Mobile zostało zainspirowane Blackout, pierwszym trybem gry battle royale i zostało opracowane przez chińskiego giganta gier Tencent. Stwierdził, że Warzone zostanie opracowane przez własne studia Activision.

Nie ma jeszcze informacji o tym, co będzie oferowane w mobilnej wersji Call of Duty: Warzone. Ale zapraszają do firmy nowe osoby do pracy nad grą, od inżynierii po sztukę, od marketingu po wiele innych ról.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.