Oświadczenie CEO Take-Two o GTA 6!

GTA 5 i jego tryb online stały się najbardziej dochodową grą dla firmy. W ciągu trzech generacji konsolowych produkcji pojawiło się wiele iteracji cenowych. Firma Rockstar Games niedawno potwierdziła, że ​​długo oczekiwana gra GTA 6 jest w fazie rozwoju.

Prace medialne przeprowadziły wywiad z dyrektorem generalnym Take-Two. Tymczasem dyrektor generalny Strauss Zelnick stwierdził, że seria nie ugrzęźnie w przeszłości. W ten sposób przyszłość nowej gry GTA została ponownie potwierdzona.

Zelnick podkreślił, jak ważne jest, aby zawsze starać się być świeżym w tworzeniu gier. Ponadto „Musisz zawsze chcieć dawać konsumentom to, czego chcą. W chwili, gdy próbujesz zachować przeszłość, stajesz się nieistotny”. powiedział.

Zelnick: „GTA: Trilogy Definitive Edition przekroczyło nasze komercyjne oczekiwania”

CEO Take-Two dodał, że jest podekscytowany, że Rockstar Games pracuje nad nową grą GTA. Kiedy na to spojrzymy, pojawia się wiele ironicznych sytuacji, w których Zelnick nie zachowuje przeszłości. GTA: Trilogy Definitive Edition przekroczyło komercyjne oczekiwania Zelnicka, mimo że było niechlujną zremasterowaną wersją gier z epoki PS2.

Ponadto Rockstar Games wypuszcza inną wersję GTA 5 na konsole nowej generacji w marcu. Obsługa poprzednich gier jest częścią Rockstar Games’ cała umowa. Na tym etapie wydaje się trudne do stwierdzenia, czy słowa Zelnicka są tylko słowami korporacji, czy oznaką zmian.

Mimo to, widząc skrawki informacji o GTA 6 długo po wydaniu GTA 5 uszczęśliwiło czekających na grę. W tym momencie fani zaczęli być bardziej podekscytowani nową grą.

Co sądzisz o najnowszych wydaniach dotyczących GTA 6? Nie zapomnij podzielić się z nami swoimi pomysłami na forum SDN!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.