Nowe kolorowe opcje dostępne dla PlayStation 5

Wkrótce będzie można dostosować wygląd swojego PlayStation 5 dzięki nowym okładkom konsoli i dopasowaniu Kontrolery DualSense.

Według Sony będzie do wyboru pięć kolorów zarówno na standardowym PS5, jak i w wersji cyfrowej. Każda z nowych opcji jest sprzedawana osobno, a kolorowe kontrolery zostaną wprowadzone po raz pierwszy 14 stycznia 2022 r.

Nowe kolorowe obudowy i kontrolery PS5.

Sony

Nowe kolory to Midnight Black, Cosmic Red, Nova Pink, Galactic Purple i Starlight Blue. Opcje w kolorze czarnym i czerwonym będą dostępne w wybranych sklepach w niektórych krajach. Obejmuje to między innymi Stany Zjednoczone, Kanadę, Japonię, Niemcy i Koreę.

Opcje Nova Pink, Galactic Purple i Starlight Blue zostaną wprowadzone wkrótce potem i zostaną udostępnione w pierwszej połowie 2022 r.

Sony powiedziało, że dokładna data premiery będzie się różnić w zależności od regionu i sklepu, dlatego zaleca sprawdzenie lokalnych sprzedawców, aby sprawdzić, czy i kiedy są dostępni. Firma powiedziała również, że okładki i kontrolery trafią do innych krajów w ciągu 2022 roku, ale nie podała żadnych szczegółów.

Możesz zamówić w przedsprzedaży czerwoną i czarną okładkę oraz niebieską , różowe i fioletowe kontrolery za pośrednictwem usługi PlayStation Direct.

Nowe opcje kontrolera kosztują 74,99 USD i będą dostępne za pośrednictwem PlayStation Direct 14 stycznia i 11 lutego ze sprzedawcami. Okładki konsoli kosztują 54,99 USD i będą dostępne od 21 stycznia w sklepie internetowym Sony oraz 18 lutego w innych miejscach.

Należy pamiętać, że standardowe PS5 i Okładki Digital Edition są różne i nie są wymienne. Kupujący powinni upewnić się, że zamówili odpowiednią osłonę do swojego modelu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.