Nowa warstwa GeForce Now RTX 3080 firmy Nvidia dostępna w Europie

Europejscy gracze, którzy zamówili w przedsprzedaży nowe członkostwo Nvidii w GeForce Now RTX 3080, w końcu będą mogli cieszyć się nowym serwis.

Według Nvidii wdrażanie jest obecnie w toku, a członkowie będą ciesz się wysoką wydajnością w grach w chmurze dzięki możliwości przesyłania strumieniowego w rozdzielczości do 1440p przy 120 klatkach na sekundę na komputerach Mac i PC. Osoby, które kupiły telewizor Nvidia Shield, również będą cieszyć się rozdzielczością 4K przy 60 FPS.

GeForce RTX 3080 Tier

Nvidia

Warstwa RTX 3080 oferuje ultra- niskie opóźnienie, które sprawia, że ​​masz wrażenie, że grasz lokalnie, a każda sesja grania trwa do ośmiu godzin.

Nazwa poziomu może brzmieć dziwnie, ale dzieje się tak, ponieważ usługa emuluje działający komputer do gier karta graficzna RTX 3080 z włączonym RTX, która zapewnia wysoką jakość grafiki.

Wciąż dostępnych jest kilka zamówień w przedsprzedaży, ale miejsce jest ograniczone. Jeśli zdecydujesz się złożyć zamówienie w przedsprzedaży, Nvidia podaruje Ci kopię Crysis Remastered.

W tym samym ogłoszeniu Nvidia poinformowała, że ​​doda 20 nowych gier do swojej karty GeForce Teraz serwis przez cały grudzień. Obecnie możesz grać w takie tytuły jak survival horror Dead by Daylight i RPG Ruined King: A League of Legends Story.

Człowiek grający w gry i przesyłający strumieniowo

CasarsaGuru/Getty Images

Jeszcze w tym miesiącu , zostaną dodane gry takie jak Untitled Goose Game i Wargroove. Usługa nie jest tania, ponieważ kosztuje 99,99 USD za sześć miesięcy.

Priorytet wynosi 49,99 USD przez 6 miesięcy i oferuje przesyłanie strumieniowe w rozdzielczości 1080p i 60 fps, plus kopia Crysis Remastered. Dostępny jest również poziom bezpłatny, jeśli chcesz zobaczyć, co ma do zaoferowania usługa.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.