Mistrz Monet Darmowe Spiny: Codziennie aktualizowane

Szukasz wskazówek, jak zdobyć darmowe spiny w grze Coin Master?? Jeśli chcesz zostać Mistrzem Monet, będziesz potrzebował mnóstwa monet, aby to osiągnąć! Zamiast wydawać ciężko zarobioną gotówkę na spiny, możesz otrzymać kilka codziennych za darmo, które pozwolą Ci bronić swojej wioski, atakować inne wioski, zdobywać monety i naprawiać zniszczone budynki! Spiny przyczyniają się do większości aspektów gry, więc zdobądź ich jak najwięcej. Szukasz sposobów na wydanie wszystkich swoich darmowych monet? Zobacz naszą listę wszystkich wiosek Boom w grze Coin Master!

Jak zdobyć darmowe spiny

Aby zdobyć darmowe spiny w grze Coin Master, możesz klikać w codzienne linki, oglądać reklamy wideo, śledzić Coin Master na portalach społecznościowych, zapisać się na prezenty e-mailowe, zapraszać znajomych do gry, otrzymywać spiny w prezencie, podnosić poziom swojej wioski, wykorzystywać spiny, brać udział w wydarzeniach, kompletować zestawy kart lub po prostu pasywnie zarabiać je z czasem! Jak widzisz, istnieje wiele sposobów na zdobycie darmowych spinów w grze Coin Master.

Lista darmowych spinów w grze Coin Master

Wystarczy kliknąć na każdy z poniższych linków, aby odebrać nagrodę! Wszystkie linki zostały przetestowane i są bezpieczne w użyciu. Postaramy się, aby nagrody, które utraciły ważność, nie znalazły się na liście, tak aby wszystkie działały w momencie, gdy je wypróbujesz!

Uwaga: Facebook usunął Coin Masters z samego Facebooka, więc jedynym sposobem na wykorzystanie kodów jest pobranie aplikacji Coin Masters. Kliknięcie na linki na komputerze stacjonarnym lub tablecie spowoduje przeniesienie na stronę błędu Facebooka. Zawsze używaj tej strony na urządzeniu mobilnym z zainstalowaną aplikacją Coin Master.

8 kwietnia 2022 r

 1. 25 spinów

7 kwietnia 2022 r

 • 25 obrotów
 • 3 miliony monet
 • 3 miliony monet
 • 3 miliony monet
 • 25 obrotów
 • 25 obrotów

6 kwietnia 2022 r

 • 10 obrotów, 1 milion monet
 • 50 milionów monet
 • 200 obrotów
 • 25 spinów

Istnieje wiele sposobów na zdobycie dodatkowych monet i spinów, które nie są zbyt trudne. Poniżej przedstawiamy listę tych metod, więc skorzystaj z nich, aby zdobyć wszystkie możliwe gratisy!

Oglądaj reklamy wideoGdy skończą Ci się obroty, przejdź do automatu i poszukaj przycisku energii spinów w prawym dolnym rogu ekranu. Jeśli to zobaczysz, możesz obejrzeć kilka reklam wideo, aby zdobyć dodatkowe obroty.

Śledź Coin Master na Twitterze i Facebooku

Moon Active, twórca Coin Mastera, dostarczy Ci linki, które możesz kliknąć, aby otrzymać kilka darmowych nagród. Nie tylko, czasami organizują małe konkursy, w których możesz wziąć udział, aby zdobyć dodatkowe darmowe rzeczy. Jeśli naprawdę chcesz zdobyć kilka darmowych spinów, upewnij się, że śledzisz ich na Facebooku i Twitterze.

Zaloguj się przez Facebooka

Jeśli połączysz swoje konto na Facebooku z grą, otrzymasz 50 darmowych spinów! Być może już to zrobiłeś, gdy zaczynałeś grę, ale jeśli użyłeś innej metody logowania, zawsze możesz dodać Facebooka, aby zdobyć te obroty.

Zaproś znajomych z Facebooka

Jednym z najprostszych sposobów na zdobycie spinów jest zaproszenie znajomych z Facebooka do gry w Coin Master. Jedynym problemem jest to, że będą oni musieli zaakceptować zaproszenie, pobrać grę i zalogować się za pomocą swojego konta na Facebooku. Nie muszą oni jednak grać w grę, więc może uda Ci się namówić kilka osób do przyłączenia się, abyś mógł zdobyć te łatwe 40 darmowych spinów.

Poproś o prezenty spinowe

Jeśli masz aktywną listę znajomych w Coin Master, możesz poprosić o 1 obrót dziennie od każdego z nich. Przyjaciele będą musieli aktywnie grać, aby wysłać Ci prezent, więc staraj się wchodzić w interakcję z jak największą liczbą osób w grze. Jeśli uda ci się zebrać na liście znajomych wystarczająco dużo osób, które grają konsekwentnie, będzie to łatwy sposób na zarobienie spinów bez konieczności robienia wielu rzeczy. Możesz też sprawdzić na swoich kanałach społecznościowych, kto gra i może zechcieć zostać twoim przyjacielem w grze!

Podnieś poziom swojej wioski

Gdy będziesz mógł przenieść się z obecnej wioski, otrzymasz ładną paczkę bonusowych obrotów i skrzynię. Będzie Cię to jednak kosztować sporo złota, więc będziesz potrzebować kilku obrotów, aby zdobyć wystarczającą ilość waluty na ulepszenie wioski!

Zbieraj zestawy kart

W miarę zdobywania kolejnych poziomów zyskujesz możliwość zbierania kart. Są one głównie dla zabawy, ale jeśli uda Ci się zebrać ich cały zestaw, otrzymasz garść darmowych obrotów. Za każdym razem, gdy wejdziesz do nowej wioski, otrzymasz Drewnianą Skrzynię do otwarcia. Jest tu trochę kart, ale tylko kilka. Jeśli chcesz więcej, możesz udać się do strefy zakupu monet i obrotów i kupić skrzynie za monety. Rób to, aby uzupełnić swoją kolekcję i zdobyć kilka obrotów. Otrzymujesz również dodatkowe nagrody, takie jak zwierzaki, które zwiększają Twoje zarobki z automatu!

Planowanie zbierania zestawów kart? Przeczytaj przewodnik po najrzadszych kartach w Coin Master tutaj!

Wydarzenia

W grze Coin Master zwykle przez cały czas odbywa się co najmniej jedno lub dwa wydarzenia. Aby dowiedzieć się, jak z nich skorzystać, przejdź do automatu i zajrzyj do prawego górnego rogu, aby znaleźć bonusy, które są aktualnie w grze. Staraj się kręcić jak najwięcej, jeśli odbywa się jakieś wydarzenie, ponieważ możesz w ten sposób zdobyć wiele dodatkowych nagród.

Po prostu kręć

Wierz lub nie, ale możesz po prostu kręcić, aby uzyskać dodatkowe obroty. Jest to szczególnie ważne, gdy odbywają się specjalne wydarzenia, które dodatkowo nagradzają za osiągnięcie określonych przeziębień. Takie rzeczy jak Szaleństwo Ataku zapewni Ci wiele bonusów za każdym razem, gdy osiągniesz kamień milowy w atakowaniu innych wiosek. W grze występuje wiele takich rzeczy, więc pamiętaj, aby obracać się tak, aby wygrać!

Niech czas płynie

Coin Master to gra, w którą najlepiej grać w krótkich odstępach czasu. Powinieneś otrzymać wszystkie codzienne nagrody, ale pozwolenie, aby obroty się nagromadziły, jest dobrą polityką, która pomoże Ci w dalszej grze. Otrzymujesz pięć darmowych obrotów co godzinę, więc jeśli możesz poczekać 10 godzin, to osiągniesz maksymalną liczbę obrotów. To oczywiście oznacza, że musisz mieć 0 obrotów, aby w pełni wykorzystać tę opcję!

Dodatkowe porady dotyczące gry & Sztuczki

Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci zmaksymalizować liczbę obrotów i monet.

Kwoty zakładów

Będziesz chciał zwiększyć kwotę zakładu tylko wtedy, gdy masz gracza jako Mistrza Monet, który ma dużo monet. Najskuteczniejszą metodą na zdobycie dużej ilości monet jest odebranie ich Mistrzowi Monet. Jeśli trafisz na kogoś, kto ma duży bank monet, możesz podnieść stawkę zakładu i mieć nadzieję, że uda Ci się go przejąć. Dzięki temu potroisz swoją nagrodę, co będzie bardzo opłacalne, jeśli Mistrz Monet miał schowek pełen monet.

Wydawaj monety

Nie chcesz być łatwym celem, jeśli chodzi o monety. Im więcej monet masz zgromadzonych w banku, tym więcej możesz ich ukraść, gdy inny gracz napadnie na Twoją wioskę. Jeśli nie masz tarcz lub zwierzaka nosorożca, możesz stracić swoją walutę. Ulepszaj swoją wioskę tak bardzo, jak to możliwe, lub kupuj skrzynie, aby zbierać karty zwierząt, których jeszcze nie masz!

Kupowanie skrzyń

Zdobywanie kart nie jest bardzo trudne, jeśli możesz kupić wiele skrzyń, ale im głębiej wejdziesz w grę, tym więcej różnorodnych kart będzie dostępnych w tych skrzyniach. Oznacza to, że uzupełnianie pakietów kart w miarę zdobywania poziomów będzie o wiele trudniejsze. Kupuj skrzynie, aby uzupełnić pakiety na niższych poziomach, dzięki czemu nie stracisz szansy na ich ukończenie!

Chcesz szybciej zdobywać poziomy w grze? Sprawdź poradnik Jak szybko zdobyć poziom w Coin Master!

Podobne posty

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.