Legendarna gra GoldenEye 007 może powrócić

GoldenEye 007, gra z klasycznego filmu o Jamesie Bondzie GoldenEye z 1997 roku, która przetoczyła się przez epokę, była długo uważana za jedną z najlepszych gier wszech czasów na Nintendo64. Była to ulubiona gra większości ludzi, którzy grali w nią przez jakiś czas, a nawet po ulepszeniu grafiki, które nastąpiły lata później, gra ponownie przeżywała boom.

Chociaż wydaje się, że legendarna gra zniknęła do historii, mamy kilka wiadomości, które zadowolą fanów Jamesa Bonda. Być może pamiętasz oświadczenie Phila Spencera, dyrektora generalnego Xbox, w ostatnich dniach. Uważa się, że jedną z gier wspomnianych przez Spencera, który mówi, że niektóre stare gry mogą wrócić, może być GoldenEye 007. Co więc skłoniło nas do myślenia? Zobaczmy…

Jeśli przypomnimy sobie post z oficjalnego konta Jamesa Bonda na Twitterze, post brzmiał: „W tym roku świętujemy 60 lat marki James Bond. Uważaj na ogłoszenia, wydarzenia i nowe treści w 2022 r.” Myląc się z tym tweetem, zespół Jamesa Bonda sprawił, że również ci, którzy rozpaczali nad wydaniem nowej gry Golden Eye 007.

Niedługo po tym ogłoszeniu 55 osiągnięć i miniatura GoldenEye 007 zostały udostępnione na Xbox niedawno. Po tym wycieku możliwe stało się wydanie zremasterowanej wersji gry na Xbox.

Wiele lat temu Xbox poinformował, że trwają prace nad wersją Xbox Live Arcade GoldenEye 007, ale jeden z menedżerów Xbox, Phil Spencer, powiedział, że „Powodem, dla którego GoldenEye 007 nie ma na Xbox, jest ze względu na prawa do gry”. Jeśli problem z prawami do gry zostanie rozwiązany, być może w nadchodzących dniach będziemy mogli zobaczyć zremasterowaną wersję GoldenEye 007 na Xboksie.

Oto tweety, które przekonały nas, że GoldenEye 007 zostanie ponownie – wydany:

W tym roku obchodzimy 60-lecie marki James Bond. Przygotuj się na ogłoszenia, wydarzenia i nowe treści w 2022 r.

Pojawiła się lista osiągnięć dla GoldenEye 007.

Według Exophase, GoldenEye 007 zostanie wydany na Xbox One.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.