Horizon Zero Dawn pobił rekord sprzedaży!

Obchodząc niedawno drugą rocznicę, Horizon Zero Dawn pobił swój rekord z 2019 roku. Oczekuje się, że kontynuacja gry Horizon Zero Dawn, która została wydana w 2017 roku, ukaże się w lutym 2022 roku.

Horizon Zero Dawn, która po raz pierwszy została wydana na PS4 w 2017 roku, wzrosła o 10 milionów, by osiągnąć 20 milionów obroty. Oto rekordowa gra Horizon i Oto szczegóły…

Potwierdzono sprzedaż 20 milionów płyt Horizon Zero Dawn

Prezydent PlayStation Studios, Hermen Huslt, ze swoim oświadczeniem na Twitterze , Igrzyska Partyzanckie’ Horizon Zero Dawn potwierdził, że sprzedał się w ponad 20 milionach egzemplarzy na PS4 i PC. Wcześniej popularna gra osiągnęła 10 milionów sprzedanych egzemplarzy na PS4 w 2019 roku.

18 lutego ukaże się Horizon Forbidden West, sequel dla graczy Playstation 4 i Playstation 5. Chociaż spodziewano się, że gra zostanie wydana, wideo z rozgrywki HFW, które ukazało się w zeszłym tygodniu, podekscytowało wszystkich fanów. Mimo że udostępniony film z gry był na PS4, bardzo dobra jakość obrazu była punktem, który najbardziej ucieszył fanów.

Herman Hulst z Playstation napisał na Twitterze, “Horizon Zero Dawn oficjalnie sprzedano ponad 20 MILIONÓW kopii na całym świecie na PS4 i PC. Dziękuję zespołowi Guerrilla i wszystkim fanom. Teraz przygotujmy się do odwiedzenia Horizon Forbidden West”.

Kiedy zostanie wydany Horizon Forbidden West?

Opracowany przez Guerrilla Games, Horizon Forbidden West ukaże się 18 lutego 2022 roku. Gra, która będzie oferowana z opcją tureckich napisów, zostanie wydana na PS4 i PS5. Opracowana w formacie 4K UHD gra zajmie 96 GB miejsca. Biorąc pod uwagę szybkość przechowywania, jaką ma obecnie PS5, nie będzie możliwe przechowywanie więcej niż około 8 gier.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.