Gry Google Play, aby przenieść ulubione Androida na komputer

Jeśli kiedykolwiek grałeś na urządzeniu z Androidem w coś, co chciałeś, możesz zagrać na komputerze, nie będziesz musiał długo czekać, aż będzie to możliwe.

Podczas The Game Awards ujawniono, że Gry Google Play są teraz przeznaczone na komputery z systemem Windows. Zgodnie z zapowiedzią, Google Play Games planuje rozszerzyć swój zasięg w 2022 roku, umożliwiając płynne przełączanie się między urządzeniami stacjonarnymi/laptopowymi z systemem Android i PC.

"Uczestnicy Uczestnicy w Google Play „Zmień grę”’ Wydarzenie VIP na E3 w 2018 roku.

Chociaż Google nie ujawnił żadnych konkretnych szczegółów na temat nowej aplikacji na komputery PC, prawdopodobnie będzie ona podobna do aplikacji Gry Play, która jest już dostępna na urządzenia z Androidem. Oznacza to, że możesz zapisać swoje postępy na tablecie z Androidem, a następnie kontynuować na komputerze w miejscu, w którym je przerwałeś.

Inne funkcje, takie jak nagrywanie rozgrywki lub przycisk Instant Play umożliwiający natychmiastowe przejście do gry bez pobierania, nie zostały potwierdzone (lub odrzucone) w przypadku wersji aplikacji na komputery PC

Według 9to5Google, Gry Google Play będą dostępne dla systemu Windows 10 i nowszych, chociaż dokładna specyfikacja aplikacji lub dowolnego gry są nadal nieznane.

Gry Google Play na PC

Google

Google planuje również używać nowa aplikacja na komputery PC do dystrybucji gier, które będą działać w systemie Windows, oprócz własnych gier na Androida. Powinieneś więc móc pobierać i kupować gry do grania na urządzeniu z Androidem (w które można grać na komputerze) lub odwrotnie.

W chwili pisania tego tekstu Gry Google Play na komputery PC premiera gdzieś w 2022 r. – nie ujawniono jeszcze żadnych innych konkretnych dat ani szczegółów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.