Google wprowadza na Stadia ponad 100 gier!

Pod koniec ubiegłego roku wiele firm wkroczyło w nowy rok, ogłaszając swoje plany na 2022 rok. Jednak ani Google, ani Stadia nie udostępniły podobnego wpisu. Z tego powodu w pewnym momencie oczekiwania użytkowników zaczęły spadać.

Jednak w swoim najnowszym oświadczeniu Google złożyło zobowiązanie, które można uznać za rekordowe w 2022 roku. Firma zapowiedziała, że ​​przyniesie więcej ponad 100 gier dla popularnej usługi gier w chmurze Stadia w tym roku. Oto szczegóły…

Google dostarczy ponad 100 gier dla Stadia!

W tym tygodniu Google oficjalnie potwierdziło, że co najmniej 100 gier zostanie dodanych do Stadia w 2022 roku. Firma udostępniła odpowiednie oświadczenie w poście Stadia Savepoint w The Keyword. Powiedział również:

W zeszłym miesiącu wszystkie oczy były skierowane na zespołową strzelankę science-fiction firmy Ubisoft, Rainbow Six Extraction. Gracze, którzy chcą walczyć z archaeańskimi kosmitami w taktycznej rozgrywce, mogą ją kupić w sklepie Stadia lub wypróbować za darmo w czasie demo.

W międzyczasie rodziny otrzymały nowe opcje wieczorów gier dzięki Outright Games’ Łowcy trolli: Defenders of Arcadia i Fast & Furious: Spy Racers Powstanie SH1FT3R. To tylko kilka z ponad 100 gier, które mają trafić na Stadia w tym roku od dużych i małych wydawców.

Niektóre gry trafią do Stadia w tym tygodniu:

  • Life is Strange Remastered – 24,99 USD za darmo w Stadia Pro
  • Life is Strange: Before the Storm Remastered – 24,99 USD, za darmo w Stadia Pro
  • MotoGP 21 – 39,99 USD

Google dodał 107 gier do platformy Stadia w 2021 r. W tym roku przyniósł już 6 kolejnych gier. Ale mówi, że chce wznieść się powyżej zeszłego roku. Ponadto firma udostępniła kolejną produkcję ze swojego ostatniego programu i poinformowała, że ​​Dynasty Warriors 9 Empires zostanie dodany do biblioteki 15 lutego.

Ponadto w tym tygodniu potwierdzono inne gry na platformę, oprócz własnego słowa Google. Na przykład firma Ubisoft ogłosiła OddBallers, grę w zbijaka, która zostanie wydana na platformie Stadia 24 marca. Ponadto w marcu do biblioteki zostanie dodana gra Kaiju’s Dawn of the Monsters.

Co myślisz na ten temat? Nie zapomnij podzielić się z nami swoją opinią na forum SDN lub w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.