Google Meet udostępnia teraz szczegółowe informacje o przepustowości pracodawcy

Google Meet pinpoints the exact moment someone started sounding like a robot.

Najnowsza aktualizacja Google Meet to nowa funkcja, która pozwala administratorom Google Workspace zobaczyć przepustowość pracowników podczas połączenia.

Zmienione „Meet Quality Tool” pokaże informacje o przepustowości przychodzącej i wychodzącej, porównując „szacowaną dostępną przepustowość” użytkownika z ilością pasma potrzebnego Google Meet dla każdej chwili połączenia. Google Meet zwykł rejestrować średnie liczby dla każdej osoby przez cały czas trwania połączenia, ale nowe narzędzie pokazuje teraz przepustowość każdej osoby na wykresie liniowym sekunda po sekundzie. Google mówi, że „Mamy nadzieję, że ujawniając te szczegółowe informacje, administratorzy mogą łatwo rozwiązać problemy lub poprawić jakość połączeń dla swoich użytkowników.„

Pełna lista wszystkich dzienników i udziałów Google Meet z pracodawcą lub szkołą jest długa. Obejmuje statystyki sieciowe, takie jak jitter, utrata pakietów, przeciążenie i czasy pingowania, a także to, czy byłeś na przewodowym, Wi-Fi lub połączeniu komórkowym, poziomy mikrofonu i głośników, użycie procesora i FPS oraz wszelkie działania moderacyjne. Istnieje również dziennik kontroli Google Meet, który zapewnia administratorom obszaru roboczego dostęp do dziennika każdego spotkania, w tym nazwisk i opisów każdego spotkania oraz wszystkich uczestników.

The full bar graph readout.

Załóżmy, że wszystko, co robisz na koncie Workspace, jest rejestrowane i zapisywane. To trochę przerażające. Ale to twoja szkoła lub pracodawca płaci za to wszystko, więc otrzymuje wszystkie dane.

Wyświetlanie obrazu przez Google

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.