Elden Ring może otrzymać dodatkowy pakiet trybu Arena

Elden Ring, w który grali wszyscy wydawcy od czasu jego wydania, stał się modnym hasłem we wszystkich mediach społecznościowych i jest doceniany przez zdecydowaną większość graczy, wydaje się nadal utrzymywać swoje miejsce w programie.

Gracz ze społeczności udał się na drugi koniec mapy Elden Ring i wszedł do zablokowanej przez graczy lokalizacji z numerem kamery i zobaczył coś, czego gracze prawdopodobnie nie powinni teraz widzieć.

W grze może pojawić się dodatek do areny walk PvP

W filmie udostępnionym przez gracza na YouTube na końcu mapy znajduje się struktura podobna do Koloseum. To skłoniło ludzi do myślenia, że ​​pojawi się dodatek, w którym gracze będą mogli rywalizować ze sobą w trybach gry, takich jak 1v1 i 2v2.

Właściwie, ta podobna do Koloseum struktura została wcześniej odkryta przez graczy i przeszukano wejścia, ale nie znaleziono żadnych wyników. Kiedy rozmawiasz z wojownikiem przy drzwiach budowli, mówi: „Chciałem tylko walczyć jak wojownik do końca. Ale dlaczego? O przewodniku łaski, dlaczego te drzwi się nie otwierają?

W rzeczywistości nie jest to jedyny budynek, który gracze odkryli, podobny do tego w Limgrave, budynek został odkryty w The Lands Between. Kiedy wszystkie te informacje zostały zebrane razem, jak powiedzieliśmy, gracze Elden Ring zaczęli się ekscytować i oczekiwali na nowy tryb areny, który pojawi się w grze.

Czy tryb areny naprawdę pojawi się w Elden Ring?

Nie ogłoszono jeszcze żadnych ogłoszeń ani planów DLC od dewelopera Elden Ring FromSoftware, ale jest to bardzo prawdopodobne w przyszłości. Wszystkie trzy gry Dark Souls otrzymały dodatkową zawartość po premierze, w tym areny PvP.

Dostęp do aren PvP można było uzyskać tylko po zakupie dodatkowych pakietów, więc tego samego można oczekiwać w Elden Ring. Pierwsze DLC do Dark Souls 3 pojawiło się 6 miesięcy po premierze, więc możemy przewidzieć podobną datę dla Elden Ring.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.