Dying Light 2 otrzymało pierwszy darmowy pakiet DLC, Pakiet Władzy!

Dying Light 2 zadowoliło graczy darmowym DLC o nazwie Authority Pack po premierze. W tym momencie Techland przekazał graczom zawartość pierwszego pakietu DLC Dying Light, Authority Pack. W DLC gracze, którzy staną po stronie wojskowych Strażników Pokoju, mają prawo reprezentować wybraną przez siebie jednostkę za pomocą nowej zbroi i nowej broni.

Pierwsze darmowe DLC Pakiet zawarty w Dying Light 2, Pakiet Władzy, jest dostępny do pobrania dla każdego, ale daje graczom dostęp tylko do jednej trzeciej zawartości. Dziś gracze mogą zdobyć bojówki i przerażającą kurtkę. W tym momencie gracze byli do tego ograniczeni.

Druga część Pakietu Władzy zostanie wydana 16 lutego za dwa dni. Zawiera również zastraszający zestaw rękawiczek, wiatrówkę i skórzane osłony. Ostateczną zawartość paczki stanowi dwuręczny młotek Authority. Pojawi się przed graczami w piątek, 18 lutego.

Choć zawartość drugiego pakietu DLC, który trafi do Dying Light 2, nie jest jeszcze jasna, została ogłoszona. To DLC, zwane Ronin Pack, daje graczom strój samuraja, gdy zostanie wydany. Dzięki temu mogą chodzić po Villedor i przecinać zombie na pół mieczem.

Te dwa darmowe DLC wydają się być dopiero początkiem wsparcia popremierowego Dying Light 2. Techland obiecał wprowadzić do gry nową zawartość w ciągu najbliższych pięciu lat. Plan dla Dying Light 2 zawiera szereg nowych wyzwań, które pojawią się w marcu, zmutowane zainfekowane wydarzenia w kwietniu oraz pierwsze płatne DLC fabularne w czerwcu.

Co myślicie o pierwszym darmowym pakiecie DLC Authority Pack, który pojawi się w Dying Light 2? Nie zapomnij podzielić się z nami swoimi pomysłami w sekcji komentarzy!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.