Byli pracownicy CD Project Red założyli nowe studio gier

Byli pracownicy CD Project Red (CDPR), twórcy popularnych gier, takich jak Cyberpunk 2077 i seria Wiedźmin, założyli nowe studio gier. Pierwsze szczegóły dotyczące studia „Rebel Wolves”, które wciąż znajduje się na samym początku drogi, zostały udostępnione w ubiegłą środę.

Współzałożyciel studia, Konrad Tomaszkiewicz, rozmawiał z The Verge o nowym studiu gier. To, co ma do powiedzenia Tomaszkiewicz, zwłaszcza fani Wiedźmina, może być bardzo podekscytowane.

Gra może być duchowym następcą Wiedźmina 3: Dziki Gon

Zbuntowane wilki’ Pierwsza gra, Wiedźmin 3, mówi Tomaszkiewicz: Może być duchowym następcą Dzikiego Gonu. Opisując pierwszą grę studia jako „mroczne fantasy, oparte na fabule RPG typu AAA z otwartym światem”, Tomaszkiewicz powiedział, że gra jest nową wersją Jakupa Szamałka, który wcześniej pracował nad Wiedźminem 3 i Zespół Cyberpunk 2077, a teraz jest drugim współzałożycielem i dyrektorem narracyjnym Rebel Wolves. stwierdza, że ​​opiera się na swojej franczyzie.

Gra, o której Tomaszkiewic mówi, będzie miała „podobną oprawę do dodatku Krew i wino do Wiedźmina 3, ale znacznie mniej linearną” planowana jest premiera na PC, PS5 i Xbox Series X/S.

Jednak jest za wcześnie, aby powiedzieć coś ostatecznego, ponieważ Rebel Wolves jest wciąż na samym początku. Wyrażając, że sfinansował Rebel Wolves i że studio poszukuje partnerów, którzy mogliby dołączyć do nich w tej podróży, Tomaszkiewicz zauważa, że ​​ich głównym celem jest stworzenie średniej wielkości studia mogącego pomieścić około 80 osób. Dla pierwszej gry studia Tomaszkiewicz wyznacza rok 2025.

Deweloperzy będą mieli głos w sprawie gier

“Chcemy stworzyć miejsce, w którym ludzie wspierają się nawzajem i pomagają sobie nawzajem w rozwoju, gdzie liczy się każdy głos.” Tomaszkiewicz stwierdza, że ​​w Rebel Wolves ważne decyzje będą podejmowane w sposób przejrzysty i że każdy deweloper będzie miał znaczący wpływ na gry, które wspólnie tworzą, zamiast realizować wizję dyrektora, z którym nigdy wcześniej nie rozmawiali. Stwierdzając, że dzięki odpowiedniemu planowaniu i zapleczu bez problemu można tworzyć duże, kompleksowe gry, Tomaszkiewicz zauważa, że ​​menedżerowie i deweloperzy będą współpracować w Rebel Wolves, a ich wspólnym celem będzie zrównoważenie środowiska pracy i życia osobistego. ale jednocześnie dodaje, że może uda się nacieszyć dżemem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.