Aplikacja Reddit na iOS i Androida ma największą aktualizację od lat

The Reddit app icon on a smartphone screen.

Aplikacja mobilna Reddit często nie otrzymuje dużych aktualizacji, ale ten tydzień był wyjątkiem, ponieważ firma dodała nową „Discover Tab” i menu do zarządzania subskrypcjami.

W poście na blogu ogłaszającym tę funkcję Reddit mówi, że co piąty użytkownik dołączył do co najmniej jednej nowej społeczności po skorzystaniu z karty Odkryj. Jason Costa, dyrektor produktu Reddit ds. Treści i społeczności, w poście na blogu przedstawił następujące oświadczenie:

Rozpoczynamy nową erę odkrywania na Reddit, z myślą o obrazach i filmach. Dzięki karcie Odkryj sprawiamy, że odkrywanie odpowiednich treści i społeczności jest bardziej intuicyjne. To świetny nowy sposób na odkrywanie i kontakt z setkami tysięcy społeczności na całym świecie.

Karta Odkryj znajduje się teraz w nawigacji aplikacji najwyższego poziomu, zastępując kartę społeczności i subskrypcji. Stuknięcie powoduje przejście do listy przewijanych siatek treści Reddit z różnych podredditów, których możesz jeszcze nie śledzić.

Reddit mówi, że karta Odkryj zapełnia zawartość na podstawie zarówno subredditów, które już obserwujesz, jak i ilości czasu w nich spędzasz. Jeśli więc spędzasz dużo czasu w r / OLED, zakładka prawdopodobnie pokaże treści z innego kina domowego lub wyświetli podreddity techniczne. Z drugiej strony, jeśli subskrybujesz r / Xbox, ale nie odwiedzasz go zbyt często, możesz czasami zobaczyć treść z, powiedzmy, subreddit Halo, ale nie tak bardzo, jak zobaczysz z tematu, z którym często się angażujesz .

Reddit twierdzi, że nie będzie wykorzystywać danych demograficznych, takich jak wiek, płeć lub lokalizacja, do podejmowania decyzji dotyczących treści, które mają być wyświetlane w zakładce Odkryj – opiera się wyłącznie na przeglądaniu i zaangażowaniu Reddit w przeszłości.

Możesz także zagłębić się w kategorie takie jak „technologia” lub „sport”.„Możesz przekazać opinie na temat poszczególnych treści za pomocą opcji takich jak„ pokaż mi więcej tej zawartości ”,„ pokaż mi mniej tej zawartości ”lub„ ukryj tę treść ”, co wpłynie na to, co pojawi się w zakładce w przyszłość.

Istnieje również wiele innych zmian. Na przykład wiele funkcji z karty społeczności i subskrypcji można teraz znaleźć, przesuwając palcem z lewej strony. Stamtąd będziesz mieć możliwość dostępu do funkcji w subreddits, które moderujesz, sortujesz i dostosowujesz swoje społeczności, oceniasz listę obserwowanych Redditors i oczywiście przechodzisz do punktu wejścia r / all.

Wszystko to oczywiście w oficjalnej aplikacji Reddit na iOS i Androida. Istnieje kilka zewnętrznych klientów Reddit, ale Costa powiedział The Verge, że „nie ma obecnie planów ujawnienia interfejsu API.„Tab Discover Tab nie będzie również dostępny w internetowej wersji Reddit w najbliższej przyszłości.

Nowa karta jest w trakcie wprowadzania do użytkowników Androida i iOS Reddit, choć nie wszyscy zobaczą, że aktualizacja pojawi się w tym samym czasie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.