Activision zaprzecza, że ​​w 2023 roku nie będzie CoD

Wiadomości udostępnione przez Bloomberg innego dnia wskazywały, że po długim czasie zobaczymy pierwszą w historii gry. We wspólnych wiadomościach twierdzono, że Activision Blizzard opóźni o rok grę Call of Duty, która ma ukazać się w 2023 roku. Jednak po tym twierdzeniu z frontu Activision nadeszło szybkie oświadczenie.

Rzecznik prasowy Activision stwierdził w oświadczeniu, że Call of Duty ukaże się w tym roku, w przyszłym i na kolejne lata. Ponadto rzecznik zaprzeczył twierdzeniu, że „Activision nie wyda gry Call of Duty w 2023 roku” w wiadomościach. „Nie możemy się doczekać udostępnienia nowych szczegółów, gdy nadejdzie odpowiedni czas” – powiedział rzecznik. zakończyło się w formularzu.

Udziały Activision spadły o 1,4% tylko w przypadku tego roszczenia: ​​

Biorąc pod uwagę, że gra Call of Duty była wydawana co roku przez ostatnie 20 lat, Bloomberg donosi, że to twierdzenie wywarło ogromny wpływ. Głównym zwolennikiem twierdzenia Activision o podjęciu takiej decyzji było to, że przejęcie Activision przez Microsoft za 70 mld USD zostanie zakończone w 2023 roku. W wyniku tego przejęcia Activision nie będzie już niezależnym Spółka. Z drugiej strony, akcje Activision spadły o 1,4% w krótkim czasie od informacji o roszczeniu.

Nowa gra Call of Duty, która z pewnością zostanie wydana w 2023 roku, zostanie opracowana przez Treyarch , główny deweloper serii Call of Duty: Black Ops. Z drugiej strony gra Call of Duty, którą zobaczymy w tym roku, jest opracowywana przez Infinity Ward. Tegoroczne Call of Duty będzie kontynuacją Modern Warfare, która ukazała się w 2019 roku i odniosła wielki sukces. Oprócz tego seria spodziewa się również spotkać w najbliższej przyszłości Call of Duty: Warzone 2.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.