Activision odpowiedziało! Czy Call of Duty: Warzone trafi na urządzenia mobilne?

Czy popularna gra typu battle royale Call of Duty: Warzone mobile, która obsługuje konsole Windows, Xbox i PlayStation, trafi na urządzenia mobilne? Pytanie pozostaje na porządku dziennym. Jak wiadomo, gra jest częścią wydanego w 2019 roku Call of Duty: Modern Warfare i nie trzeba jej kupować, aby grać.

Ustalono, czy Call of Duty: Warzone, opracowane w partnerstwo z Infinity Ward & Raven Software i wydane przez Activision trafią na urządzenia mobilne. Activision ogłosiło, że pracuje nad wersją Warzone, w którą można grać na smartfonach. Firma opublikowała oferty pracy na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Kiedy zostanie wydane Call of Duty: Warzone na telefon komórkowy?

„Tworzymy zupełnie nowe, mobilne doświadczenie jakości AAA, które pozwoli graczom doświadczyć ekscytującej, płynnej i pełnej akcji Call of Duty: Warzone w podróży” – powiedział Activision w oświadczeniu na swojej stronie internetowej. Swoimi słowami oficjalnie dał zielone światło dla mobilnej gry Warzone.

Choć firma nie podała konkretnej daty, to niestety nie udostępniła informacji o funkcjach Call of Duty: Warzone Mobile. Warzone jest zasadniczo gatunkiem battle royale, w którym gracze starają się być ostatnim ocalałym.

Na razie nie jest jasne, czy wersja mobilna będzie grana tylko przeciwko innym graczom, czy też będzie rozgrywana na wielu platformach. w Fortnite.

Firma Activision powiedziała również: „Poszukujemy twórców gier, pasjonatów i naprawdę wspaniałych ludzi, którzy dołączą do naszych zespołów, aby zapewnić światowej klasy wrażenia z gier mobilnych, od inżynieria, projektowanie, sztuka, marketing i nie tylko” do Call of Duty: Warzone mobile. zamieścił również ogłoszenie o pracę. Aplikacje można składać za pośrednictwem strony internetowej.

Tymczasem legendarna seria MMORPG Warcraft również pojawi się na urządzeniach mobilnych. Zgodnie z oświadczeniem Blizzarda, użytkownicy otrzymają grę Warcraft Mobile w 2022 roku. Jakie gry chcesz trafić na urządzenia mobilne? Możesz podzielić się swoimi poglądami w sekcji komentarzy lub na forum SDN.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.